سطوح مختلف دوره آموزش مکالمه در موسسه و مشخصات آن

تصویر کتاب سطح مقدماتی

1- سطح مقدماتی

هدف از دوره مقدماتی آشنایی با اصول جمله سازی انگلیسی (ساختار زبان انگلیسی) و آموزش فکر کردن به انگلیسی (انطباق زبان انگلیسی و فارسی) و تسلط بر جملات سوالی ، یادگیری بیش از 1500 لفت و عبارت روزمره و کاربردی شامل کلیه مشاغل ، اسامی کلیه کشورهای مختلف، صفات گوناگون، حروف اضافه زمان و مکان ، کلیه کلمات سوالی به همراه کاربرد آنها، معرفی کامل کلیه واژگان مربوط به پوشاک وسایل مختلف منزل ، مبلمان ، وسایل برقی، اجزای خانه اقوام و نسبت های فامیل، میوه جات و سبزیجات و آجیل، رنگها، نحوه گفتن ساعت، اعداد (اعشاری و کسری، درصد و معادلات ریاضی ) ماهها و فصل ها ، تاریخ (شفاهی ، نوشتاری) بطور کامل وپرسیدن و دادن نشانی بطور کامل ( درشهر، همراه با جهات جغرافیایی) روش های مختلف احوالپرسی و خداحافظی و .... و بطور کلی پایه سازی قوی و زیربنایی از دانش علمی و گفتاری زبان انگلیسی و افزایش سرعت و تسلط بر فنون زیربنایی مکالمه عملی در قالب هزاران سوال و جواب متنوع است. گذراندن این دوره سبب میشود زبان آموز لغات کافی و مناسب برای شروع مکالمه داشته باشد تمرین کافی جهت افزایش سرعت مکالمه انجام داده و اعتماد به نفس لازم در پرسیدن سوال یا پاسخ دادن به سوالات را کسب نماید.

کلیه مطالب در قالب 10 درس از آسان به سخت ارائه شده است ، توصیه و تاکید میکنیم حتی زبان آموزانی که سالها زبان انگلیسی را فرا گرفته و ترمهای متعددی را در آموزشگاهها مختلف سپری کرده اند این دوره را مطالعه کنند و دانش علمی انگلیسی خود را با امتحانات طبقه بندی شده و عملی آن محک بزنند.شایان ذکر است که مدت آموزش کامل دوره مقدماتی در موسسه فقط در 15 جلسه (10 درس ) است.

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

تصویر کتاب سطح متوسطه

2- سطح متوسطه

هدف از دوره متوسطه تسلط علمی و گفتاری در بیان کلیه جملات و ساختارهای پیشرفته و گوناگون است در پایان این دوره دانشجو میتواند با اعتماد به نفس کامل و با تسلط و سرعتی تقریبا معادل با زبان فارسی ! هر جمله ایی را به هر شکل ( یک مفهوم را به چند شکل ) بگوید.

دوره متوسط در واقع بخش اصلی و شالوده و موتور محرک دوره EFL است این دوره شامل آموزش جامع زبان انگلیسی در غالب مکالمه محض یعنی Speaking(حرف زدن ) و Listening (گوش دادن و فهمیدن ) است و شامل آموزش کامل زمانها ( مهمترین بخش زبان انگلیسی) جملات سوالی ، جملات ترکیبی و پیچیده ، کلیه افعال با قاعده و بی قاعده ، کلیه حروف اضافه، حروف ربط ، صفات ، قیود، ضمایر، جملات شرطی، مجهول، سببی، نقل قول و ...  بطور کلی بررسی ساختار جامع زبان انگلیسی است

این دوره شامل 7 درس است مدت آموزش کامل دوره متوسط که بخنشی از آن در سه ماهه اول (15 جلسه) و بخش دیگر آن در سه ماهه دوم (30 جلسه ) برگزار میگردد میباشد

هر درس فقط به یک موضوع مشخصی اختصاص دارد و مطالب با کمال سادگی بطور واضح و روشن و درعین حال کامل و جامع بصورت گام به گام ( از ساده به سخت) ارائه شده و سپس با تمرینات عملی فراوان ( بصورت شنیداری و گفتاری و دیداری ) ملکه ذهن میشود ، از ابهام و پیچیدگی و ادغام موضوعات مختلف به شدت پرهیز شده است و رعایت دو اصل سادگی و تکرار موجب سهولت در یادگیری و پیشرفت سریع زبان آموز میگردد ، این دوره علاوه بر کتاب دارای سی دی صوتی نیز میباشد.

نظر اکثر زبان آموزان موسسه در پایان مقطع متوسطه از زبان خودشان

اکنون احساس اعتماد به نفس کامل و لذت وصف نشدنی داریم ، قبل از گذراندن این دوره تصور نمیکردیم که بتوانیم با این سرعت تسلط و راحتی انگلیسی حرف بزنیم ، هر روز در منزل ، در دانشگاه ، درخیابان ، در طول راه و همه جا و هر موقعیتی در ذهنمان با خود انگلیسی حرف میزنیم ، هنگام تماشای فیلمها و برنامه های تلویزیونی به زبان فارسی آنها را همزمان به انگلیسی ترجمه میکنیم و از این همه پیشرفت و تسلط که در طی کمتر از 7 ماه بدست آورده ایم هم خودمان و هم خانواده و آشنایان شگفت زده شده ایم اکنون فقط نیاز به یادگیری  لغات پیشرفته و تخصصی داریم تا بتوانیم اخبار انگلیسی و فیلمهای زبان اصلی را بطور کامل و 100% درک کرده و متوجه شویم.

---------------------------------------------------------------------------------------------

تصویر کتاب سطح پیشرقته

3- دوره پیشرفته:

هدف از این دوره تسلط در مکالمات مربوط به آداب و معاشرت ، فرهنگ، نحوه زندگی و مکالمات تخصصی و موضوعی است مهمترین ویژگی و دستاورد این دوره افزایش جهشی دامنه لغات زبان آموز به حدود 15000 لغت کاربردی است که بطور روزمره و فراوان در روزنامه ها ، رادیو و تلویزیون و سایر رسانه های گروهی بکار برده می شود .

با گذراندن این دوره زبان آموز میتواند با اطمینان و با تسلط کامل در هر موقعیتی مثلا در فرودگاه، در گمرک ، هنگام خرید، در رستوران ، در سفارت، در کار و تجارت، هنگام کار با اینترنت، در سمینارها و هنگام تماشای فیلم ها و برنامه های ماهواره ایی ، اخبار انگلیسی و ..... زبان انگلیسی را بفهمد یا حرف بزند کلیه احتیاجات زبانی خود را هنگام مسافرت بطور کامل برطرف کند. کلیه مجلات ، روزنامه ها ، رمانها و غیره را مطالعه کند و در سخنرانیها و کنفرانسهای دانشگاهی خارجی شرکت نماید. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/ 0 نظر / 128 بازدید