معرفی دوره آموزش کوتاه مدت زبان انگلیسی و مزایای آن

 

موسسه زبان امید مفتخر است به اطلاع شما برساند که برای اولین بار در شیراز با روش انحصاری و ابداعی دکترین 2003 (2003 Doctrine) جهت آموزش مکالمه زبان انگلیسی با عنوان میخواهم انگلیسی حرف بزنم( I want to speak English) که در حال حاضر کاملترین، آسانترین و سریعترین دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی می باشد را پس از چند سال ارائه موفق این دوره در تهران و تقاضای روز افزون جامعه جهت فراگیری آسان، سریع و بدون فراموشی مکالمه انگلیسی ارائه نماید. این دوره آسان بر اساس آخرین نظریه های روانشناختی آموزش زبان انگلیسی در جهان در سال 2003 مخصوص زبان آموزان ایرانی طراحی شده و در کوتاهترین مدت (3 تا 9 ماه) با توجه به محیط و شرایط خاص زبان آموز ایرانی آنها را قادر می سازد بطور عملی و واقعی زبان انگلیسی را سلیس و روان صحبت کنند و بفهمند.

لازم به ذکر است در حال حاضر کلاسها دو جلسه در هفته و در روزها و ساعات مختلف متناسب با برنامه شما برگزار میگردد که شامل روزهای شنبه چهارشنبه ، یکشنبه سه شنبه و دوشنبه پنجشنبه در ساعتهای 16 الی 18 و همچنین 18 الی 20 برگزار میگردد ، همچنین برای رفاه افراد شاغل و کارمند کلاس جمعه صبحها از ساعت 8:30 الی 12:30 نیز دایر میباشد که از استقبال خوبی نیز برخوردار گردیده است. برای آگاهی از سطوح دوره ، تعداد جلسه هر سطح ،هزینه و همچنین سایر مشخصات به صفحه جدول مشخصات دوره آموزش کوتاه مدت مراجعه فرمائید.

 

 

10 امتیاز منحصر به فرد این دوره:

1- سرعت: با قاطعیت می توان گفت این دوره سریعترین دوره آموزش مکالمه انگلیسی در ایران است. که به طور عملی و واقعی با روش منحصر بفرد و جدید برای اولین بار بر اساس روش تطبیقی (2003 Doctrine) طراحی شده است که بصورت تضمینی و در حداقل زمان (3 تا 6 ماه) ارائه می گردد.

2- برآوردن نیاز واقعی شما: هدف این دوره حرف زدن و فهمیدن است (نه گرامر، دستور ... ) در پایان این دوره شما قادر خواهید بود روان و سلیس به زبان انگلیسی صحبت کنید و بفهمید.

3- استفاده از روش تطبیقی (دکترین 2003):

روش تطبیقی یادگیری زبان آخرین نظریه روانشناختی یادگیری زبان بیگانه در تمام  جهان برای سالهای 2005 تا 2015 خواهد بود. خوشبختانه ما در تطبیق این روش با زبان فارسی (در کشور عزیزمان ایران پیشگام و اولین هستیم).

4- آموزش فکر کردن به زبان انگلیسی: در انتهای دوره زبان آموزان نیازمند هیچگونه تلاشی ذهنی برای ساختن جمله به زبان انگلیسی نیستند و همانگونه حرف می زنند که در ذهن خود به آن فکر می کنند و بلعکس.

5- مکالمه محض در غالب سوال و جواب: کل دوره بر مبنای سوالات و جوابهای مکرر و کاربردی و بر اساس مکالمات محض روزمره که نیاز واقعی زبان آموز را در یک کشور بیگانه کاملاً رفع می کنند.

6- سادگی و تکرار مطالب: در هر درس فقط به یک موضوع مشخص اختصاص دارد و مطالب با کمال سادگی به طور واضح و روشن و در عین حال کامل و جامع و گام به گام از آسان به سخت ارائه شده که این سادگی و تکرار موجب سهولت در یادگیری و پیشرفت سریع زبان آموز می گردد.

7- افزایش جهشی دایره لغوی: در این دوره یک روش جدید و تقابلی برای دسته بندی لغات و حفظ سریع، آسان و بدون فراموشی لغات بهمراه دیکته، تلفظ و کاربرد آنها ارائه شده که تا کنون در هیچ کتابی در این ابتکار دیده نشده است.

8- افزایش جهشی سرعت مکالمه و تشویق و ترغیب به حرف زدن طولانی و مکرر: در این دوره زبان آموز است که در تمامی مدت کلاس گوینده غالب است نه معلم! و معلم فقط نقش یک ناظر و هدایت کننده را دارد. برعکس دوره های ترمی طولانی مدت که 80% وقت کلاس را معلم صحبت می کند و دانش آموز بیشتر اوقات شنونده است.

9- قابلیت استفاده برای همه کس – همه جا – همه وقت: کلیه مطالب و دروس در این دوره بصورت شفاهی یعنی شنیداری – گفتاری است نه مکتوب (خواندنی – دیدنی) بنابراین اولاً زبان آموز از همان ابتدا با واقعیت مکالمه طبیعی و زنده روبرو شده و حرف زدن را بصورت کاملاً طبیعی (گفتاری – شنیداری)
می­آموزد. در ضمن با استفاده از mp3 player یا سی دی من می تواند در همه جا و در هر زمان بدون نیاز به دیدن و خواندن انگلیسی یاد بگرید.

10- تضمین دوره: از امتیازات منحصر به فرد این دوره تضمین آن می باشد که در صورت اتمام دوره چنانچه زبان آموزی دستورالعملهای کتاب را بطور صحیح انجام داده و در کلاس درس مرتب حاضر شود اما قادر نباشد بطور عملی صحیح انجام داده و در کلاس درس مرتب حاضر شود اما قادر نباشد بطور عملی انگلیسی حرف بزند می تواند در دوره بعد بصورت رایگان شرکت کند!

در این دوره نهایت سعی شده است که هدف اصلی آموزش مکالمه محض یعنی Speaking (حرف زدن) و listening (گوش دادن و فهمیدن) باشد که نیاز واقعی جامعه امروز در عصر ارتباطات دهکده جهانی است.

بنابراین از حاشیه پردازی و آموزش طولانی و خسته کننده گرامر، نکات فرعی و بطور کلی از روشهای قدیمی و سنتی جداً پرهیز شده است بر همین اساس این دوره کاملاً ابداعی و منحصر بفرد با همکاری اساتید ایـران و آمریکـا و با صرف هزینه گزاف طراحی و در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است. پس بیایید قدر این موقعیت را بدانیم و با کمک هم نهایت تلاشمان را جهت یادگیری هر چه بهتر مطالب آن بکار ببریم.

 

 

 

 

 

 

در ضمن برای تمامی کسانی که امکان استفاده از کلاسهای حضوری در محل موسسه را ندارد پکیج مکاتبه ای این دوره بصورت کاملاً عملی و با تضمین کتبی موجود می باشد که جهت دریافت اطلاعات بیشتر می تواند با موسسه زبان امید تماس بگیرید. 

 

 

 

 

مشخصات دوره کوتاه مدت EFL و هدف هر دوره:

 

تصویر کتاب سطح مقدماتی

1- سطح مقدماتی

هدف از دوره مقدماتی آشنایی با اصول جمله سازی انگلیسی (ساختار زبان انگلیسی) و آموزش فکر کردن به انگلیسی (انطباق زبان انگلیسی و فارسی) و تسلط بر جملات سوالی ، یادگیری بیش از 1500 لفت و عبارت روزمره و کاربردی شامل کلیه مشاغل ، اسامی کلیه کشورهای مختلف، صفات گوناگون، حروف اضافه زمان و مکان ، کلیه کلمات سوالی به همراه کاربرد آنها، معرفی کامل کلیه واژگان مربوط به پوشاک وسایل مختلف منزل ، مبلمان ، وسایل برقی، اجزای خانه اقوام و نسبت های فامیل، میوه جات و سبزیجات و آجیل، رنگها، نحوه گفتن ساعت، اعداد (اعشاری و کسری، درصد و معادلات ریاضی ) ماهها و فصل ها ، تاریخ (شفاهی ، نوشتاری) بطور کامل وپرسیدن و دادن نشانی بطور کامل ( درشهر، همراه با جهات جغرافیایی) روش های مختلف احوالپرسی و خداحافظی و .... و بطور کلی پایه سازی قوی و زیربنایی از دانش علمی و گفتاری زبان انگلیسی و افزایش سرعت و تسلط بر فنون زیربنایی مکالمه عملی در قالب هزاران سوال و جواب متنوع است. گذراندن این دوره سبب میشود زبان آموز لغات کافی و مناسب برای شروع مکالمه داشته باشد تمرین کافی جهت افزایش سرعت مکالمه انجام داده و اعتماد به نفس لازم در پرسیدن سوال یا پاسخ دادن به سوالات را کسب نماید.

کلیه مطالب در قالب 10 درس از آسان به سخت ارائه شده است ، توصیه و تاکید میکنیم حتی زبان آموزانی که سالها زبان انگلیسی را فرا گرفته و ترمهای متعددی را در آموزشگاهها مختلف سپری کرده اند این دوره را مطالعه کنند و دانش علمی انگلیسی خود را با امتحانات طبقه بندی شده و عملی آن محک بزنند.شایان ذکر است که مدت آموزش کامل دوره مقدماتی در موسسه فقط در 15 جلسه (10 درس ) است.

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

تصویر کتاب سطح متوسطه

2- سطح متوسطه

هدف از دوره متوسطه تسلط علمی و گفتاری در بیان کلیه جملات و ساختارهای پیشرفته و گوناگون است در پایان این دوره دانشجو میتواند با اعتماد به نفس کامل و با تسلط و سرعتی تقریبا معادل با زبان فارسی ! هر جمله ایی را به هر شکل ( یک مفهوم را به چند شکل ) بگوید.

دوره متوسط در واقع بخش اصلی و شالوده و موتور محرک دوره EFL است این دوره شامل آموزش جامع زبان انگلیسی در غالب مکالمه محض یعنی Speaking(حرف زدن ) و Listening (گوش دادن و فهمیدن ) است و شامل آموزش کامل زمانها ( مهمترین بخش زبان انگلیسی) جملات سوالی ، جملات ترکیبی و پیچیده ، کلیه افعال با قاعده و بی قاعده ، کلیه حروف اضافه، حروف ربط ، صفات ، قیود، ضمایر، جملات شرطی، مجهول، سببی، نقل قول و ...  بطور کلی بررسی ساختار جامع زبان انگلیسی است

این دوره شامل 7 درس است مدت آموزش کامل دوره متوسط که بخنشی از آن در سه ماهه اول (15 جلسه) و بخش دیگر آن در سه ماهه دوم (30 جلسه ) برگزار میگردد میباشد

هر درس فقط به یک موضوع مشخصی اختصاص دارد و مطالب با کمال سادگی بطور واضح و روشن و درعین حال کامل و جامع بصورت گام به گام ( از ساده به سخت) ارائه شده و سپس با تمرینات عملی فراوان ( بصورت شنیداری و گفتاری و دیداری ) ملکه ذهن میشود ، از ابهام و پیچیدگی و ادغام موضوعات مختلف به شدت پرهیز شده است و رعایت دو اصل سادگی و تکرار موجب سهولت در یادگیری و پیشرفت سریع زبان آموز میگردد ، این دوره علاوه بر کتاب دارای سی دی صوتی نیز میباشد.

نظر اکثر زبان آموزان موسسه در پایان مقطع متوسطه از زبان خودشان

اکنون احساس اعتماد به نفس کامل و لذت وصف نشدنی داریم ، قبل از گذراندن این دوره تصور نمیکردیم که بتوانیم با این سرعت تسلط و راحتی انگلیسی حرف بزنیم ، هر روز در منزل ، در دانشگاه ، درخیابان ، در طول راه و همه جا و هر موقعیتی در ذهنمان با خود انگلیسی حرف میزنیم ، هنگام تماشای فیلمها و برنامه های تلویزیونی به زبان فارسی آنها را همزمان به انگلیسی ترجمه میکنیم و از این همه پیشرفت و تسلط که در طی کمتر از 7 ماه بدست آورده ایم هم خودمان و هم خانواده و آشنایان شگفت زده شده ایم اکنون فقط نیاز به یادگیری  لغات پیشرفته و تخصصی داریم تا بتوانیم اخبار انگلیسی و فیلمهای زبان اصلی را بطور کامل و 100% درک کرده و متوجه شویم.

---------------------------------------------------------------------------------------------

تصویر کتاب سطح پیشرقته

3- دوره پیشرفته:

هدف از این دوره تسلط در مکالمات مربوط به آداب و معاشرت ، فرهنگ، نحوه زندگی و مکالمات تخصصی و موضوعی است مهمترین ویژگی و دستاورد این دوره افزایش جهشی دامنه لغات زبان آموز به حدود 15000 لغت کاربردی است که بطور روزمره و فراوان در روزنامه ها ، رادیو و تلویزیون و سایر رسانه های گروهی بکار برده می شود .

با گذراندن این دوره زبان آموز میتواند با اطمینان و با تسلط کامل در هر موقعیتی مثلا در فرودگاه، در گمرک ، هنگام خرید، در رستوران ، در سفارت، در کار و تجارت، هنگام کار با اینترنت، در سمینارها و هنگام تماشای فیلم ها و برنامه های ماهواره ایی ، اخبار انگلیسی و ..... زبان انگلیسی را بفهمد یا حرف بزند کلیه احتیاجات زبانی خود را هنگام مسافرت بطور کامل برطرف کند. کلیه مجلات ، روزنامه ها ، رمانها و غیره را مطالعه کند و در سخنرانیها و کنفرانسهای دانشگاهی خارجی شرکت نماید. 

 

مشخصات دوره های کوتاه مدت آموزش مکالمه زبان انگلیسی در موسسه زبان امید با مجوز رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس

نماینده انحصاری سیستم E.F.L  در جنوب کشور

عنوان دوره

سطح

مدت

تعداد

 جلسه

پیش نیاز

هدف

مبلغ(تومان)

 

مقدماتی 

Elementary

 

Sec1

15

هفته

15

تحصیلات

 متوسطه

یادگیری 1500 لغت کاربردی ، آشنایی با زیرساخت زبان و جمله سازی

380000

sec2

 

15

 

Sec1

تکمیل جمله سازی و صحبت در باره کارهای روزمره (مکالمه روزمره )

 

متوسط

Intermediate

 

Sec3

15

هفته

 

15

 

sec2

صحبت در باره اتفاقات گذشته ، مرور مقایسه ایی زمانهای کاربردی

380000

sec4

 

15

 

sec3

آداب تکلم (تعارف ، پیشنهاد، تقاضا و ....) ، مکالمه  و بیان جملات مختلف( مکالمه روان)

پیشرفته  

Advance

Sec5

15

هفته

 

15

 

Sec4

 

شناخت اصطلاحات و فرهنگها و تاریخچه زبان

380000

Sec 6

 

15

 

Sec5

تمرین عملی و مرور زمانها و در نهایت تسلط عملی و گفتاری بر مکالمات انگلیسی

 

 

  تذکر: زبان آموزان با کسب حداقل نمره 70 از 100 در پایان هر دوره به اخذ مدرک مورد تائید موسسه ELSA  نائل خواهند شد .

توضیحات ضروری جهت ثبت نام :

 •  1. همانطور که در جدول فوق اشاره شده است علاوه بر دو دوره سه ماهه جهت       افزایش سطح مکالمه کاربردی و تسلط عملی و گفتاری بر کلیه جملات و واژگان انگلیسی یک دوره پایانی (ADVNCE) بمدت 4 ماه برگزار میگردد و در پایان این دوره کاملا به مکالمه زبان مسلط شده و میتواند جهت آمادگی آزمون ILETS در دوره مربوطه شرکت نماید.
 • 2. کلیه دوره ها بصورت تضمینی برگزار میگردد و درصورت کسب نمره حدنصاب و عدم غیبت بیش از حد مجاز درصورت درخواست دوره بصورت رایگان تکرار میگردد 
 • 3. بمنظور رفاه افرادی که امکان شرکت درکلاس را ندارند پکیجهای مکاتبه ایی با تضمین 100 درصد تضمینی وجود دارد که در صورت عدم رضایت کل وجه ثبت نامی مسترد میگردد.
 • 4. حدنصاب تشکیل کلاسها 15 نفر میباشد ، و بصورت کنفرانسی (Face to Face) برگزار میگردد
 • 5. کتب و سی دی های مربوطه تابع قانون کپی رایت بوده و در انحصار این موسسه میباشد و بصورت رایگان و در طول ترم تحویل میگردد.
 • 6. کلاس بعد از ظهر روزهای شنبه و چهارشنبه - یکشنبه و سه شنبه - دوشنبه و پنجشنبه ساعت 18-16 و 20-18 برگزار میگردد.
 • 7. در صورت تقاضای تشکیل کلاسها درساعات دیگر و درصورت به حد نصاب رسیدن امکان برگزاری وجود دارد .
 • 8درصورت تقاضای تشکیل کلاسها در روزهای جمعه بصورت دو جلسه دو ساعته در هفته امکان برگزاری وجود دارد (مخصوص کارمندان و شاغلین)
 • 9. سیستم بعنوان سریعترین و ساده ترین روش یادگیری مکالمه زبان انگلیسی در انحصار موسسه زبان امید میباشد و هرگونه استفاده از این روش و کتب مربوطه درمحل دیگر تخلف محسوب میگردد.
 • 10. شرایط ثبت نام : حداقل 14 سال سن و امکان خواندن و نوشتن جملات انگلیسی (دارابودن تحصیلات متوسطه ) ارائه فتوکپی شناسنامه ، یک قطعه عکس 4*3 تکمیل فرم مربوطه و پرداخت شهریه .
 • 12. این سیستم با لهجه آمریکایی ومدارک ارائه شده به تائید موسسه ELSA انگلیس رسیده.
 • 13. علاوه بر ارائه کارنامه مورد تائید ELSA صادره از تهران، از طرف موسسه زبان امید به هر زبان آموز درپایان سه ماهه سوم مدرک (GOLD) تقدیم میگردد.
 • 14. با پایان دوره امکان گذراندن دوره IELTS برای اخذ مدرک بین المللی میسر میباشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

/ 4 نظر / 389 بازدید
نیلوفر

انسان آگاه مي داند كه زندگي پيوسته در حال تغيير است؛ زندگي يعني تغيير. تنها يك چيز هميشگي است و آن خود تغيير است.((اشو))

نیلوفر

ممنون موفق و پیروز باشید.[گل][گل]

وبسايت اصفهان من بزرگترين نيازمنديهاي رايگان کشور

خوشحال ميشم به منم سر بزني! يک سيستم وبلاگ دهي جديد را باش آشنا شدم امکانات خوبي داره اونجا هم ميتوني وبلاگ بزني پارس بلاگ دات ايکس واي زد parsblog دات ايکس واي زد parsblog دات xyz [گل][گل] -------------------------------حالا چند تا آگهي بازرگاني-------------------- تبديل وب لاگ شما وبلاگنويس محترم به يک وب سايت با کمترين هزينه هاست رايگان يک ساله هديه من به شما شما فقط هزينه ثبت دامين مورد نظر خود را براي يک سال بدهيد و هاستينگ رايگان داشته باشيد براي کسب اطلاعات بيشتر با اي دي من در تلگرام مکاتبه کنيد @updap -------------------------------------------- بزرگترين آپلود سنتر براي ايرانيان امکان کسب در امد روزانه از تعداد دانلود فايل هاي شما همين الان با مراجعه به وب سايت زير اکانت خود را بسازيد updap دات کام آپ دپ دات کام ---------------------------------------------------------- يک سايت رايگان براي ارسال آگهي هاي شما بزرگترين سيستم نيازمنديهاي رايگان ايران همين الان آگهي خود را منتشر کنيد esfahan.me

تبليغات با ايميل براي شما با قيمتي ارزان

خوشحال ميشم به منم سر بزني! يک سيستم وبلاگ دهي جديد را باش آشنا شدم امکانات خوبي داره اونجا هم ميتوني وبلاگ بزني پارس بلاگ دات ايکس واي زد parsblog دات ايکس واي زد parsblog دات xyz [گل][گل] -------------------------------حالا چند تا آگهي بازرگاني-------------------- تبديل وب لاگ شما وبلاگنويس محترم به يک وب سايت با کمترين هزينه هاست رايگان يک ساله هديه من به شما شما فقط هزينه ثبت دامين مورد نظر خود را براي يک سال بدهيد و هاستينگ رايگان داشته باشيد همچنين تبليغات با ايميل براي وبلاگ نويسان براي کسب اطلاعات بيشتر با اي دي من در تلگرام مکاتبه کنيد @updap -------------------------------------------- بزرگترين آپلود سنتر براي ايرانيان امکان کسب در امد روزانه از تعداد دانلود فايل هاي شما همين الان با مراجعه به وب سايت زير اکانت خود را بسازيد updap دات کام آپ دپ دات کام ---------------------------------------------------------- يک سايت رايگان براي ارسال آگهي هاي شما بزرگترين سيستم نيازمنديهاي رايگان ايران همين الان آگهي خود را منتشر کنيد esfahan.me